Seznamte se ...

...aneb pohled pod vývojářskou pokličku

středa 17. prosince 2014

Předvánoční blogování

Možná jste zaznamenali, že v příspěvcích na tento blog nastala delší pauza...

Ano, je to tak. V posledním měsíci soustřeďujeme v úseku Vývoj všechny síly na dokončení nové verze 15.1. celé rodiny produktů s názvem Orsoft. Na nové příspěvky na blog tak nezbývá čas. Vždyť kompletní verze bude distribuována všem našim zákazníkům v týdnu od 5.1.2015!

Vývoj Orsoftu Open však nebyl uložen k zimnímu spánku! Probíhá ověřování základu Finančního účetnictví u pilotního zákazníka, testuje se spolupráce nové Personalistiky s podsystémem Mzdy z původního Orsoftu. Porovnávají se výsledky Fakturace získané z Orsoft Open s původním řešením, postupně se "piluje" společné menu obou systémů, zapracovávají se aktuální legislativní změny.

 A tak nezbývá než si v této předvánoční době vzájemně popřát krásné vánoční svátky. A také to,  aby život s Orsoftem byl vždy pohodový jako na obrázku! Příspěvek připravila: Vladislava Dejmková, vedoucí úseku Vývoj ERP

1 komentář:

  1. 3D printable characters, famous people, landmarks, animals, Male, female, monsters, aliens - it’s all here. Whether you’re printing utility vehicles to put in your desk or creating miniatures for hypoallergenic duvet insert your tabletop games, it’s your class. If you are be} our next great inventor and need to construct your DIY project or get some spare elements for your drone, that is the place to be. Additionally, it features lots issues for people who need to make their own collectible figurines or plastic gun replicas.

    OdpovědětVymazat