Seznamte se ...

...aneb pohled pod vývojářskou pokličku

pondělí 22. prosince 2014

Jak se peče distribuce


Na tomto blogu vás obrazně řečeno občas necháváme nahlédnout pod vývojářskou pokličku.  Ani tentokrát se nebudeme příliš vzdalovat z kuchyně a připravíme  si dobře vypečenou „distribuci“ na základě rodinného receptu dcer Tomáše Myslivce. Prosejeme si 400 g hladké mouky a 140 g moučkového cukru, přidáme dvě celá vejce a 75 g rozpuštěného vlahého tuku, dvě lžíce medu, lžičku jedlé sody, lžičku perníkového koření a ½ lžičky mleté skořice. A vypracováváme těsto až je krásně hladké. Potom těsto vyválíme, vykrajujeme kolečka velikosti DVD s malým otvorem uprostřed. Pečeme ve středně vyhřáté troubě asi 8 minut.

 
Po vychladnutí ozdobíme perníkové disky cukrovou polevou. Na ni smícháme 1 bílek,    150 g moučkového cukru a několik kapek citrónové šťávy. A třeme poctivě, až vznikne hladká, lesklá a dostatečně hustá cukrová hmota. Tu přemístíme do zdobícího sáčku, zmobilizujeme svou zručnost a naše dobře vypečené DVD ozdobíme podle vzoru na obrázku.
 
 
A teď už vážně.
Na té „pravé“ distribuci dnes už celé "rodiny" produktů Orsoft se v naší firmě pracuje v podstatě celý kalendářní rok. V závěru roku však práce vrcholí a díky českým legislativcům se řada věcí  „dopéká“ až na poslední chvíli.  Hekticky se testují poslední provedené změny, dopisují se změnové listy, vypalují se a popisují DVD. A v prvním týdnu ledna odejdou poštou stovky malých balíčků k vám, našim zákazníkům. S přesvědčením, že tato opravdová distribuce IS Orsoft a IS Orsoft Open vás rozhodně nevypeče.

Připravila V. Dejmková,

 

Žádné komentáře:

Okomentovat